Bodysun - solárium, solární studia Brno, Praha, Olomouc, Prostějov, Třebíč

AKCE PRO KLUB BODYFUN

 1)

20% Z ÚTRATY ZPĚT NA KARTU

formou trvalého kreditu. Kreditem lze platit solárium, kolagenárium i solární kosmetiku.  Stav kreditu i jednotlivé pohyby na kartě si můžete online kontrolovat na www.bodysun.cz  pod číslem své karty a vlastním heslem.

 2)

KOLAGENÁRIUM ZA FUNY 

V květnu můžete využít akční nabídku a platit kolagenárium pouze funy v poměru 1Kč=1FUN. Kolagenárium provozujeme v Brně-Bystrci a pokud již nemáte FUNY, nabízíme tuto službu pro členy klubu trvale s 50% slevou k soláriu. 

neinvazivní, bezbolestná liftingová terapie bez vedlejších účinků

Klinicky potvrzeno:

·       Červené světlo stimuluje kolagen a elastin.

·       Viditelný liftingový efekt.

·       Minimalizace vrásek a linií.

·       Aktivace látkové výměny kůže a tím:

o   obohacení kyslíkem

o   zrychlená detoxikace

o   snížení vlivu vnějšího okolí

o   zlepšení vzhledu pokožky

o   zesílené působení kosmetických výrobků  

3)

NÁSTŘIK OPÁLENÍ ZA FUNY

V měsíci květnu mohou zákazníci stříbrných  a zlatých karet využít nabídky nástřiku opálení pouze za FUNY. Podmínkou je současné čerpání služby solária nebo kolagenária. Nástřik opálení provozujeme v Praze na Břevnově a v Brně na ulici Křenová.

Poznejte kouzlo okamžitého opálení, které vám vydrží až 7 dní. Den před aplikací doporučujeme peeling celého těla a v den aplikace opálení nepoužívat žádné tělové přípravky. Na tuto službu prosíme zákazníky o objednání. Z důvodu dokonalosti provádí nástřik jen   zkušené pracovnice. Děkujeme za pochopení.

 

 


 

 

přihlášení

přístup do vašeho účtu věrnostního programu Bodyfun

Aktuality

Svátek 1.5.2019 otevřeno na vsech pobočkách jako v neděli. Svátek 8.5.2019 otevřeno pouze v Praze a v Brně na Křenové a to jako v neděli. Brno Bystrc a Vinohrady máme zavřeno.

1.4.2019

V Brně na Pálavském náměstí nový stroj Avantgarde 550 s novými UV lampami. 16.1 2019 výměna UV lamp na Avantgarde 600 TP. Ty nejlepší UV lampy Philips vyrobené v Německu pro krásné a šetrné opálení.

17.1.2019

I v květnu vracíme 20% za opalování od 15. minuty zpět na kartu formou trvalého kreditu. Kreditem lze hradit služby i zboží. Kredit je časově neomezený. Veškeré pohyby a stav na kartě můžete sledovat přes www.bodysun.cz pod číslem karty a heslm. V květnu můžete využít kolagenárium v Brně-Bystrci za FUNY. Zákazníci se zlatými a stříbrnými kartami mohou při využití solária nebo kolagenária čerpat službu nástřiku opálení a to jen za FUNY.

1.4.2019

SEO: libor@lomar.cz
Doporučujeme: Ersteleasing&Delete | Pneuservis Carena | Lomar.cz | U meděné pánve | Smorava | Pivnice Masný růžek | Jiné investice | Jiné půjčky | Realizacepohledavek | AV Návody

Provozovatel: Bodysun s.r.o., Pod sídlištěm 1, Brno 636 00. IČO : 25326716. Společnost je zapsaná u rejstříkového soudu v Brně, oddíl C, vložka 26121