Bodysun - solárium, solární studia Brno, Praha, Olomouc, Prostějov, Třebíč

Mechanická lymfodrenáž

pro kosmetické účely

Bodysun Brno:         Vinohrady
Bodysun Praha - Břevnov

KLUB BODYFUN - 1 APLIKACE LYMFODRENÁŽE 99 KČ

.
.

 

Metoda odplavuje usazený tuk v problémových partiích těla, odstraňuje otoky a celulitidu.

 

 

Princip lymfodrenáže: Vše co sníme a vypijeme prochází zažívacím traktem a je rozloženo na základní prvky (tuky, bílkoviny, uhlohydráty, vitamíny, minerály...), které přijímá krev přes krevní stěny. Prostřednictvím krve se tyto látky dostávají do tkání, kde by se měly "spálit" a zbytky látkové výměny odplavit. A zde nastává problém. Zbytky látkové výměny jsou jen z malé části odplaveny přes krevní oběh. Ten má totiž za úkol zásobovat tkáně důležitými látkami a pro odplavení zbytků usazenin slouží právě lymfatický systém.

Lymfatický systém však bohužel nepracuje tak účinně jako krevní oběh, kde slouží srdce jako pumpa. Lymfatický systém je poháněn převážně pomocí svalů. Při každém pohybu se svaly stahují a uvolňují a tím stlačují a uvolňují lymfatické cesty. Pomocí této svalové pumpy se lymfatické cesty vyprazdňují a dochází k odplavení zbytků látkové výměny. Proto je velmi důležitý pohyb. Pouze při pohybu je svalová pumpa aktivovaná. Jestliže však nepracuje, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se nepěkné tukové polštářky, pomerančová kůže a otoky.

Funkci svalové pumpy dále ovlivňuje stav podkožního tkaniva. Toto tkanivo je ochablé a neplní svou funkci, kterou je vytvářet protitlak pro působení svalové pumpy. V lymfatických cestách tak nevzniká potřebný tlak k jejich vyprázdnění. Hlavní vinu na tom nesou různé hormony, které se do našeho těla dostávají prostřednictvím léků a potravy. Vytváří se zbytnění tukových buněk - pomerančová kůže.

Proto pro léčení nestačí jen pohyb. Lymfatický systém lze oživit speciálními masážemi - lymfodrenáží. Pomocí cíleného masážního tlaku je možné aktivovat tkáňovou tekutinu se zbytky látkové výměny a dosáhnout jejich odplavení. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Speciálním přístrojem a pomocníkem, který plně automaticky a velmi účinně provádí tyto masáže - lymfodrenáže je SLIDE - STYLER nebo BODY BALANCER.

Touto metodou lze působit na chodidla, stehna, břicho, boky.. Pomocí kompresoru je vytvářen tlakový vzduch, který je postupně vháněn do komor v manžetách a vytváří tak tlakovou vlnu. Odpadají hygienické problémy, manžety je možno aplikovat přes prádlo a punčocháče. Již po první proceduře je výsledek hmatatelný, viditelný i měřitelný. Samy pacientky poznávají, jak se zmenšuje objem jejich pasu, břicha apod. Pro léčení průměrného případu celulitis je zapotřebí 15 - 20 procedur. To závisí na stáří pacientky a stupně celulitis.

Pomocí břišní manžety lze dosáhnout velmi rychle markantních úspěchů při zmenšování objemu břicha. Touto masáží lze přirozeně léčit zácpu a problémy s trávením. Výsledky jsou překvapivé a rychle viditelné.

PODMÍNKA úspěšné aplikace: vypít denně 2-3 litry tekutin a vysadit kofeinové produkty.

KONTRAINDIKACE: zánět křečových žil, nedávná operace, ledvinové poruchy.

TRVÁNÍ aplikace: 55 minut, dopuručená kůra 10 aplikací (nejlépe obden).

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY K LYMFODRENÁŽI

mechanická lymfodrenáž

stimuluje kolagenová vlákna ve spodních vrstvách kůže, zlepšuje průtok lymfy, podporuje metabolismus, zmírňuje projevy celulitidy, redukuje objem masírovaných partií, zvyšuje elasticitu pokožky, pravidelným používáním přispívá k úbytku na váze

 

vibrační plošina

 

Prokrvení tkání a tím zvýšení účinku gelových zábalů i opálení, zpevnění svalové hmoty, odbourávání celulitidy a tuků.


Doporučujeme: Ersteleasing&Delete | Pneuservis Carena | Jiné investice | Jiné půjčky | Realizacepohledavek | AV Návody

Provozovatel:
Fogua trade s.r.o., Pod sídlištěm 1, Brno 636 00. IČO : 03498280. Společnost je zapsaná u rejstříkového soudu v Brně, oddíl C