Bodysun - solárium, solární studia Brno, Praha, Olomouc, Prostějov, Třebíč

Jak to funguje

Kůže – vrásky a stárnutí kůže.

Tyto pojmy spojují většinu lidí velkým emocionálním významem. Atraktivnost je stále více definována hladkou, bezvadnou kůží. Ale mladý vzhled se s každým jednou rozloučí, někdy o něco dřív, někdy později.
Co se proti tomu dá dělat? Maže se krémy, masíruje, zdravě stravuje a sportuje. Pro každý typ pleti existují různé druhy krémů, emulze a tinktury. Někdo vsadí a důvěřuje řasám, jiný kaviáru. Neboť každý zkouší pracovat proti příznakům času. Často je posledním krokem tohoto postupu estetická chirurgie.
Přesto je riskantní lifting se skalpelem out! „Lifting by light“, tak se jmenuje nová alternativa, halogenové zářivky s efektem liftingu.
Dlouhodobé studie ukázaly a konečně potvrdily, že viditelné červené světlo o vlnové délce 600-650 nanometrů stimuluje tvorbu kolagenu, elastinu a dalších důležitých enzymů.
Výsledek: výrazně viditelné natažení spojovacích tkání a lepší pružnost kůže.

Kolagen - co je to?

Tento strukturní protein vazivové tkáně se nachází jen u lidí a zvířat. Je to hlavní organická součást kostí, zubů, chrupavek, šlach, vaziva a obzvláště kůže. Kolagenová vlákna disponují enormní pevností a jsou málo elastická.
Lidský kolagen se skládá z bílkovinných článků, které se mezi sebou proplétají a jsou příčně spojeny. Hustota vinutí je rozhodující pro pevnost. Vymyšlený zásobovací systém zaručuje schopnost regenerace a vytvoření kolagenu. Přesto se zvyšujícím věkem se tento látkový výměnný proces zpomaluje. Buňky nepracují,
již tak efektivně a obsah kolagenu v kůži se snižuje. Vznikají první malé záhyby, potom vrásky a vrásnění, elastičnost a hebkost ochabují.

Zde má účinek “Technologie New age

Kolagenové žárovky stimulují klesající biosyntézu v kůži. Mírné červené světlo o vlnové délce 600- 650 nanometrů působí pozitivně na tvorbu kolagenu a elastinu.
Klinické studie ukázaly, že se kožní buňky pod vlivem červeného světla o 150 – 200% rychleji regenerují. Světlo proniká do kůže a aktivuje látkovou výměnu. Nezbytný kyslík se silněji obohacuje, detoxikace se zrychlí. Kůže může lépe ukládat vodu a obnova buněk se stimuluje.
Všechny tyto mechanismy vedou k viditelnému vyhlazovacímu efektu – liftingovému efektu od New age.

Odborník potvrzuje.

Stan Pavel, profesor dermatologie, ředitel odboru fototerapie a přední vědec dermatologického oddělení medicínského centra univerzity Leiden, Nizozemsko.
Odborník potvrzuje omlazující účinek při použití kolagenových trubic. Vedle toho vidí také důležitou roli zásobování vitamínem D v kombinaci se speciálními zářivkami Vita D+.
Kolagenová světla viditelně zesilují působení proti stárnutí v oblasti hlavy a rukou. Citlivá oblast obličeje a krku získá mnohem větší pružnost, jemné linky zmizí, hlubší kontury na celém těle se zredukují.

přihlášení

přístup do vašeho účtu věrnostního programu Bodyfun

Aktuality

Svátek 1.5.2019 otevřeno na vsech pobočkách jako v neděli. Svátek 8.5.2019 otevřeno pouze v Praze a v Brně na Křenové a to jako v neděli. Brno Bystrc a Vinohrady máme zavřeno.

1.4.2019

V Brně na Pálavském náměstí nový stroj Avantgarde 550 s novými UV lampami. 16.1 2019 výměna UV lamp na Avantgarde 600 TP. Ty nejlepší UV lampy Philips vyrobené v Německu pro krásné a šetrné opálení.

17.1.2019

I v květnu vracíme 20% za opalování od 15. minuty zpět na kartu formou trvalého kreditu. Kreditem lze hradit služby i zboží. Kredit je časově neomezený. Veškeré pohyby a stav na kartě můžete sledovat přes www.bodysun.cz pod číslem karty a heslm. V květnu můžete využít kolagenárium v Brně-Bystrci za FUNY. Zákazníci se zlatými a stříbrnými kartami mohou při využití solária nebo kolagenária čerpat službu nástřiku opálení a to jen za FUNY.

1.4.2019

SEO: libor@lomar.cz
Doporučujeme: Ersteleasing&Delete | Pneuservis Carena | Lomar.cz | U meděné pánve | Smorava | Pivnice Masný růžek | Jiné investice | Jiné půjčky | Realizacepohledavek | AV Návody

Provozovatel: Bodysun s.r.o., Pod sídlištěm 1, Brno 636 00. IČO : 25326716. Společnost je zapsaná u rejstříkového soudu v Brně, oddíl C, vložka 26121